Najnowsze tekstyJuż wkrótce | WiadomościReportażeZygmunt Jan PrusińskiWywiadyCiekawostkiAfery | NewsletterCzatPoleć stronę

Protest głodowy


Układ Szczeciński

To powiązania pewnych sędziów, prokuratorów, adwokatów, policjantów, zarówno tych z CBŚ jak i tych ABW, urzędników U.K.S., ale i niektórych biznesmenów.

Kto nie jest w układzie, jest niszczony, traci majątek i wolność... innych się chroni!

By ułożyć te puzzle... i zrozumieć, kto jest kim, kto liderem, a kto "wykonawcą i żołnierzem", kto traci, a kto zyskuje… koniecznym jest dokonanie oceny tysięcy spraw, zbadanie powiązań personalnych, wtórna i rzeczowa analiza głośnych ale i też prawie nikomu nie znanych spraw z województwa zachodniopomorskiego.

Badane będą kwestie:

  • zawieszenia w prokuraturach około 5 tyś postępowań karnych, tj. ustalenia, kto, kiedy i z jakiego powodu, oraz wobec kogo nie prowadził postępowań karnych
  • bezprawnego doprowadzania do przedawniania karalności czynów
  • nieprawidłowych oświadczeń majątkowych, sędziów, prokuratorów i asesorów lub innych osób publicznych, samorządowców
  • analiza akt procesów sądowych, np. procesu w sprawie nieruchomości SM "BRYZA" sprzedanych firmie Casinos. Śledztwo to zostało przeprowadzone nierzetelnie
  • utraconych akt sądowych lub prokuratorskich
  • umorzenia na niepoczytalność czynów zabronionych
  • nieprawidłowości przy prywatyzacjach
  • działalności samorządów zachodniopomorskiego lub innych instytucji państwowych
  • przeszłości osób publicznych (IPN), tych których maja wpływ na życie publiczne
  • szeroko pojętej korupcji lub nepotyzmu rodzinnego szczególnie w środowisku prawniczym

Jeżeli ktoś z czytelników posiada informacje mogące rozwinąć któryś z wątków i przyczynić się tym samym do nagłośnienia i ukrócenia w/w patologii zapraszam do kontaktu na raportn@interia.eu. Zapewniam anonimowość poprzez tajemnice dziennikarską.

Kim jest prokurator Marian Ślizień ?2011-03-23 01:25:56
komentarzy: 1

Marian Ślizień, dziś nadzorca wszystkich postępowań karnych w Koszalinie w stanie wojennym oskarżał Andrzeja Szałka. Sąd skazał na karę 1 roku i 6 miesięcy a prok. domagał się wymierzenia 3 lat pozbawienia wolności.

Sąd w Goleniowie pod sąd cz. 22011-02-03 01:01:02
komentarzy: 0

Prokuratura Rejonowa w Kamieniu Pomorskim pod syg. Ds 73/11 wszczęła śledztwo w sprawie Prezesa Sądu Rej. w Goleniowie oraz innych nie wymienionych z nazwiska osób - których działania noszą znamiona przestępstwa.

Sąd w Goleniowie pod sąd...2011-01-10 15:49:31
komentarzy: 1

Prezes Sądu Rejonowego w Goleniowie przez całe lata za nic miał prawidłowe obsadzanie sędziów. Sprawy przydzielano po uznaniu. Taki stan rzeczy tolerowali też sędziowie tego sądu.

"Sympozjony w Kołobrzegu..."2009-12-25 16:20:45
komentarzy: 17

Układ towarzyski chroni adw. Gularowskiego. Jeszcze parę dni wstecz PO w Koszalinie twierdziła, że ten adwokat nie popełnil przestępstwa sfałszowania pełnomocnictwa. Załączone dokumenty mówią wyraznie - zostało sfalszowane.

Proces sędzi Janiny K. - oskarżenie IPN2009-12-15 09:57:37
komentarzy: 1

Sąd Okręgowy w Koszalinie (Zachodniopomorskie) utrzymał w mocy wyrok uniewinniający sędzię w stanie spoczynku, Janinę K. od zarzutu popełnienia zbrodni komunistycznej, postawionego przez IPN.

poka?archiwum: Ukďż˝ad Szczeciďż˝ski »

do początku strony

Copyright © 2005-2018 RaportNowaka

Kontakt z nami