Najnowsze tekstyJuż wkrótce | WiadomościReportażeZygmunt Jan PrusińskiWywiadyCiekawostkiAfery | NewsletterCzatPoleć stronę

Protest głodowy


Znieść immunitety..

Sędziowie, prokuratorzy, parlamentarzyści twierdzą, że Polska jest państwem prawa... Jeżeli tak, to czego sami się obawiają? Pozyskajmy 500 tyś podpisów i zanieśmy petycję o zniesienie wszelkich immunitetów do Sejmu

Typ tekstu: Wiadomo�ci
Autor: Zbigniew Nowak
Źródło: raportnowaka.pl
Publikacja: 2013-01-24 01:54:28
Czytano: 9377 razy

Znieść immunitety

Słowacki Parlament zniósł  immunitety

Kto zamordował Leppera? -  Kopia decyzji prokuratury.  

Utrudnianie  postępowania  w  sprawie  porwania i zamordowania Olewnika. Kopia decyzji o umorzeniu postępowania karnego prowadzonego  przez Prokuraturę Apelacyjną w Gdańsku w sprawie prokuratorów niedopełniających obowiązków.

Niestety  wydaje  się,  że  kolejny  prokurator  utrudnia postępowania   karne.  

Decyzja w sprawie utrudniajacych prokuratorów też nosi znamiona przestępstwa. Prokurator Gabriel błędnie zakwalifikował czyn i nazwał  działania prokuratorów  niedopełnianiem obowiązków gdy tym czasem działanie prokuratorów z Sierpca, Płocka, Warszawy i Olsztyna wyczerpują znamiona utrudniania i niweczenia śledztwa. Postępowanie winno karno - prawnie być oceniane w kontekście art 239 kk 

- Nie było.  Ten  czyn  przedawnia  się po 10 latach a nie po 5 jak art. 231 kk. To zapewne jest pierwszy powód błędnej kwalifikacji.

Co może komornik i rzeczoznawca... a kiedy działaja przestępczo.  Wyrok !

Opis przekrętów wyborczych Ligi Polskich Rodzin

Jeżeli wg parlamentarzystów, sędziów oraz prokuratorów mamy w Polsce Państwo Prawa, to dlaczego i po co potrzebne są immunitety?

Akcja pozyskania co najmniej 500 tys podpisów w sprawie zorganizowania referendum ogólnokrajowego w celu wprowadzenia do Konstytucji RP zapisu o zniesieniu immunitetu materialnego dla posłów, senatorów, sędziów oraz prokuratorów

Jedynym gwarantem sprawnych i uczciwych organów ścigania oraz sądów powinny być środowiska, które korzystają z immunitetu. 

To one same muszą gwarantować sobie i NAM WSZYSTKIM, że nikt nie będzie nadużywał procedury karnej. Obywatele RP takiej gwarancji nie mają, zatem wszyscy powinni być równi wobec Konstytucji. 

Zapraszam do udziału w grupie referendalnej 
http://www.facebook.com/groups/453006838098470/

DRUK DO POZYSKIWANIA PODPISÓW                    http://raportnowaka.pl/doc/referendum.pdf

Poniżej zapraszam do komentarzy 
http://www.facebook.com/events/437895126282427/ 

http://www.facebook.com/zbigniew.nowak1


PROSZĘ UDOSTĘPNIAĆ DALEJ

Zbigniew NOWAK

Komentarze internautów

2014-01-22 10:56:30 » ex posel nowak
Dziesięć lat minęło! Jak ukręcono aferę jednorękich bandytów.
22 stycznia 2014 o 01:15
Afera wybuchła po tym, jak Zbigniew Nowak zawiadomił organy ścigania o możliwości wpływania na proces legislacyjny przy tworzeniu ustawy hazardowej. Śledztwo było prowadzone w latach 2003 - 2006 przez prokuraturę apelacyjną w Gdańsku, przy czym na prawie dwa lata zostało zawieszone. Powodem było rzekoma potrzeba uzyskania pomocy prawnej z Królestwa Hiszpanii.

W 2006 roku, zostało przekazane do prokuratury apelacyjnej w Katowicach, gdzie zostało podjęte by następnie umorzyć je z powodu na przedawnienie karalności, pomimo, że popełnienie przestępstw przez urzędników ministerstwa finansów było oczywiste. Uczynił to jak zawsze w takich przypadkach delegat z prokuratury okręgowej w Katowicach.

Nic nie stało na przeszkodzie by urzędnikom MF postawić i ogłosić zarzuty z art. 231 kk. Gdyby tak się stało przedawnienie karalności zostało by przedłużone o kolejne 5 lat. Tak się nie stało bo prokuratorzy utrudnili własne śledztwo i zaniechali postawienia zarzutów. Można powiedzieć, że w takim przypadku obowiązuje art. 44 konstytucji RP i sprawcy nadal podlegają ściganiu tak samo prokuratorzy odpowiedzialni za nadzór, może nawet sam Zbigniew Ziobro.
Ówczesny prokurator apelacyjny w Gdańsku Janusz Kaczmarek powinien wyjaśnić jak doszło do takich uchybień .

Jak widać, to nie poseł Nowak był i jest oszołomem, a „sprytni” prokuratorzy doprowadzili do przedawnienia karalności, podobnie jak w sprawie śledztwa dot smierci Olewnika.

I na koniec – panie Miller, panie Wagner, panie Jaskiernia... udało wam się bo pomogli wam prokuratorzy. Pomógł Wam - poiwedzmy niebalstwem - Zbigniew Ziobro, Ale nie do konca! Cdn

Dodam też, że pani prokurator apelacyjna w Katowicach przez 3 lata nie chciała udostepnić tej decyzji.

2014-01-22 10:53:44 » ex posel nowak
http://nowahistoria.interia.pl/drogi-do-wolnosci/news-warszawa-przed-wybuchem-powstania-styczniowego,nId,1092810

2014-01-19 02:58:12 Toronto
Ten komentarz nie ukazal sie na stronie WPS

"Narod ukrainski" to sztuczny twor i jest to mieszanka zbiegow rosyjskich, Rusinow, Tatarow i zydow, ktora osiadla na stepach i tam zyla, utrzymujac sie glownie z rozboju, handlu, uprawy ziemi, hodowli zwierzat domowych etc.

Ziemie Rzeczpospolitej na zachod od rzeki Dniepr nalezaly do panstwa polskiego - na ten temat jest ksiazka wydana we Lwowie w 1862r - vide strona:
http://wolyn.freehost.pl/pwu1862/pwiu.htm
(Ksiazka informuje rowniez o tym, jak wladze carskiej Rosji falszowaly polska historie.)

Ponadto w archiwum panstwowym w Kijowie sa polskie dokumenty wlasnosci ziemi nalezacej do polskiej szlachty i polskich ksiazat od kilkunastu stuleci.
Polskie dokumenty wlasnosci wywiozla armia niemiecka w okresie II wojny swiatowej i ukryla na terenie Bohemii i Austrii, ktore pod koniec wojny zostaly przejete przez wojska radzieckie i zabrane do Moskwy, gdzie przelezaly 50 lat.
Po pierestrojce w ZSRR w 1991r, strona radziecka przekazala Ukrainie polskie dokumenty wlasnosci ziemi, a powinni je przekazac Polsce.
Tutaj mamy do czynienia z perfidnym dzialaniem Moskwy i Kijowa wobec Polski.

2014-01-19 02:53:47 Toronto
WPS promuje zyda Szenicera

Zyd Szenicer wspolpracuje z Bublem w redagowaniu gazety Tylko Polska, a jednoczesnie poszukuje informacji dotyczacych utraconych lub pozostawionych majatkow zydowskich w Polsce celem ich odzyskania i taki z niego “Polak”, jak z koziej dupy traba.

40-letnie badania naukowcow nad DNA wykazaly, ze zyd zawsze pozostanie zydem, niezaleznie od klimatu, koloru skory, miejsca zamieszkania na kuli ziemskiej i wymieszania sie z nie-zydami (gojami).

http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/01/16/jestem-dumny-z-tego-ze-jestem-polakiem-zydowskiego-pochodzenia/

2014-01-19 02:44:48 Toronto
Do "POLSZEWIKOW" i "CZERWONYCH NARODOFFCOFF" jak Kosiur, Zieminski i spolka z WPS zauroczonych komunizmem, komuchami, PRL-em i Putinem skurwielem...

W PRL "wszyscy mieli prace", ale trudno bylo wyzyc za nedzne pensje, wiec Polacy wegetowali, aby przezyc i tak czas uplywal latami i dziesiatkami lat - tego doswiadczyla wiekszosc polskich rodzin.
Natomiast bardziej zdolne jednostki przeanalizowaly panujaca sytuacje w PRL i wyjechaly z komunistycznej niewoli.
Nie slyszalem o takich przypadkach, zeby mieszkancy panstw zachodnich masowo uciekali ze swoich krajow i przyjezdzali do krajow komunistycznych po "lepsze zycie" i to jest dowod, ze kapitalizm stanowil wyzsza forme dobrobytu, a nie komunizm jak glosila komunistyczna propaganda w prasie, radiu, telewizji, szkole, akademiach i na wiecach publicznych.
Jak chcecie miec prace to wyjedzie na Syberie do wyrebu lasow oraz po duzo swiezego powietrza, zebyscie mogli przewietrzyc wasze splesniale mozgi.

2014-01-19 02:33:17 Toronto
Naga Prawda,
W okresie PRL moja rodzina (2 doroslych i 3 dzieci) mieszkala w jednym pokoju o powierzchni 20m kwadratowych.

2014-01-17 05:03:56 czytnik
Tak trudno zrozumieć bolka. Co on miał na myśli oprócz kasy jak sprzedawał swoich kolegów, którzy organizowali strajk w 70 roku w obronie godności ludzi pracy? Stoczniowcy zginęli od kul, w tajemniczych okolicznościach - np poćwiartowane zwłoki w Motławie..., byli szarpani przez SB, aż zostali wygnani z Wybrzerza, a i to nadal SB nad nimi czuwało - przykład mojego brata Jasińskiego - "najlepszego kolegi tego węża bolka" Czy ktoś wie ilu wówczas naprawdę zginęło??? Gierek prosił stoczniowcóów, by sprawę przekłamać, by zmniejszyć ilość ofiar - argumentem miała być przynależność do ONZ... BOLEK nie był na ulicach Gdańska, gdy palił się KOMITET WOJEWÓDZKI PZPR czy DWORZEC, czy szturm na KOMENDĘ MO. BOLEK był ze swoimi w KOMENDZIE MO!!! Gdzie był bolek w 80 roku??? Miałam szczęście odbywać praktyki w ELEKTROMONTAŻU wtedy, gdy ten bufon bolek tam się opieprzał, nikt nie traktował go poważnie i w małym zakładzie był nikim - niedouczonym robolem - bez okrzesania i kultury - zwykły cham - nikt nie zwracał na bolka uwagi - tylko dystans... W 80 roku bolka wstawiono jako symBOLEK i tu mam żal do tych np. Wyszkowskiego - że dali się podejść temu padalcowi szkolonemu przez SB,,,,, bolek mówi, że nikomu nie wierzył - ludzie sądzą innych według siebie - więc kabel bolek nie mógł inaczej oceniać ludzi jak przez pryzmat swojej mentalności..

http://fakty.interia.pl/polska/news-instytut-lecha-walesy-wzywa-cenckiewicza-do-publicznych-prze,nId,1090561

2014-01-12 14:01:11 z internatu
Problem z grzybicą penisa

grzybica-diagnostyka.pl/Szybko/

2014-01-10 06:14:00 Naga Prawda
Aż 75,2 proc. najemców w Polsce mieszka w za małych mieszkaniach - wynika z danych Eurostatu. Jest to najgorszy wynik w Europie.

O take Polske Solidarnosc walczyła.

2014-01-09 07:03:38 czytnik
Siedem osób, w tym znany małopolski przedsiębiorca i właściciel klubu piłkarskiego Wisła Kraków Bogusław C., zostało oskarżonych przez krakowską prokuraturę o wyrządzenie szkody w mieniu Skarbu Państwa i PFRON - poinformowała w środę krakowska prokuratura.
http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/akt-oskarzenia-ws-przywlaszczenia-na-szkode-pfron-i-sp,1980108

2014-01-03 11:57:03 » ex posel nowak
http://pressmix.eu/index.php/2014/01/02/sledztwo-ws-olewnika-umorzenie-watku-policjantow-i-prokuratorow/

Śledztwo ws. Olewnika – umorzenie wątku policjantów i prokuratorów

2014-01-03 09:20:51 Thugutt
Panie Pośle!
Weronika Rosati znalazła w minionym roku miłość życia. Może w tym Nowym Roku szczęście uśmiechnie się też do pana. Życzymy pomyślności!

2014-01-03 08:38:05 Traugutt
Panie Pośle!
Życzymy pomyślności w nowym roku!

2014-01-02 13:39:33 z internatu
W Nowym Roku ognia w kroku!

2013-12-27 06:08:00 z internetu
nowy hymn POlski
Jeszcze POlska nie zginęła Póki kasę rwiemy, Co nam Unia obiecała, Dla siebie wydrzemy. Marsz, marsz nasz Tusku, Przy Niemcu i Rusku, POd twoim przewodem, Skonczym z tym narodem. Jak z kominów malowania, Do głosów liczenia, tak nasz Donald Słońce Peru, POlskę nam odmienia, Ref:Marsz, marsz.... A gdy Polskę już sprzedamy, I Ruskom i Niemcom, Do Brukseli uciekniemy, Tam się nam odwdzięczą, Ref: Marsz, marsz ... Kiedy Polska wreszcie zniknie, Nam z Europy mapy, Wtedy znowu powrócimy, By dorżnąć watachy, Ref: Marsz,marsz....

zobacz wszystkie (121) komentarze »

Dodaj swój komentarz

Zanim dodasz komentarz:
Przeczytaj informacje o polityce prywatności, dobrach osobistych i zbieraniu danych (kliknięcie rozwinie planszę z informacjami)

Twoje imię:


Mail (tylko do wiadomości redakcji):
Twój komentarz:
Suma liczb 4 i 0:
 
do początku strony

Copyright © 2005-2018 RaportNowaka

Kontakt z nami